Katalog szkoleń

Dostępne

Dlaczego szkolenia, które tworzymy tak bardzo angażują uczestników? Ponieważ są łatwe w obsłudze i nawigacji, przejrzyste, interaktywne i multimedialne. W tej części znajdziesz kilka przykładów. Zapraszam!

Więcej...

3 Zagadnienia
Dla wszystkich

Przykładowe szkolenie przygotowane w formie scrolowanych stron one page. Jest to sposób podobny do tego, jaki oferuje program Articulate Rise.

Więcej...

5 Zagadnienia
Dla wszystkich

Nagrywanie szkolenia wideo dla osób, które robią to pierwszy raz jest bardzo stresującym doświadczeniem. Dlatego nadrzędnym celem szkolenia jest oswojenie uczestnika z sytuacją, w której musi wystąpić przed kamerą. Uczestnik powinien czuć się zainspirowany (bez zbędnych obaw w sferze psychologicznej) oraz kompetentny technicznie (bez fundamentalnych braków w wiedzy dotyczącej podstaw produkcji wideo).

Więcej...

7 Zagadnienia
Dla wszystkich

Wideo przeżywa swój boom zarówno w marketingu, jak również w edukacji. Coraz więcej osób nagrywa treści w formie wideo, ale częstym problemem jest to gdzie je w ogóle publikować? O uwagę twórców wideo walczy wiele platform i trudno wybrać jedną z nich.

Więcej...

9 Zagadnienia
Dla wszystkich

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom wzorcowego procesu i narzędzi związanych z nagrywaniem wysokiej jakości screencastu. W trakcie szkolenia, uczestnik powinien nabyć umiejętność samodzielnego stworzenia screencastu.

Więcej...

12 Zagadnienia
Dla wszystkich

Podczas tego szkolenia będziemy się zajmować jedynie podkastami audio. Są to audycje w formie dźwiękowej umieszczone w internecie i umożliwiające subskrybowanie. Podkasty nie potrzebują stron internetowych. Wszelkie informacje o całym kanale podkastu i o każdym odcinku zawarte powinny być w pliku RSS. Słuchacze mogą subskrybować audycje w czytnikach podkastów i w ten sposób pobierają ich treść do swoich urządzeń, lub słuchają audycji w streamingu.

Więcej...

6 Zagadnienia
Dostępne

W szkoleniu przedstawiam kilka sposobów i inspiracji związanych z tworzeniem interaktywnych materiałów szkoleniowych. Omówiam również najnowsze sposoby raportowania aktywności uczestników w szkoleniach. Brzmi dobrze? W takim razie Zapraszam.

Więcej...

9 Zagadnienia
Dla wszystkich

Ze szkolenia dowiesz się czym jest i czym nie jest grywalizacja. Dowiesz się dlaczego grywalizacja to nie jest rywalizacja. Poznasz przykłady wykorzystania grywalizacji oraz platform, które skutecznie ją wykorzystują.

Więcej...

9 Zagadnienia
Dla wszystkich

Zapoznanie z podstawami Metodologii Pigułek Wiedzy (MPW) Poznanie zagadnień: - Czym jest Pigułka Wiedzy (PW) - Jakie wyróżniamy formaty PW - Etapy tworzenia PW - Sposoby zastosowania PW

Więcej...

9 Zagadnienia
Dla wszystkich

Zapoznanie z podstawami Visual Thinking – VT (Myślenie Wizualne - MW) Poznanie zagadnień: • Czym jest Visual Thinking • Co to jest i jaką rolę odgrywa alfabet myślenia wizualnego • składowe sketchnotingu Zobaczy: • przykład zastosowania Visual Thinking w różnych formach • przykłady zastosowania Visual Thinking w projektowaniu e- szkoleń • zastosowanie Map Myśli w projektowaniu szkoleń • zastosowanie notatek wizualnych w fazie projektowania scenariuszy e-learningowych • zastosowanie sketchnotingu w procesie prototypowania aplikacji Przećwiczy: • alfabet myślenia wizualnego • tworzenie elementów wchodzących w skład sketchnotingu

Więcej...

3 Zagadnienia